Se23 Homestay

Το ξενοδοχείο Se23 Homestay Λονδίνο βρίσκεται κοντά στο Old Royal Naval College (Λονδίνο), που απέχει σε απόσταση 4 χλμ.

Τα 13 δωμάτια του καταλύματος έχουν τραπεζαρία. Η κουζίνα σ' αυτά τα δωμάτια περιλαμβάνει ηλεκτρικός βραστήρας, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Τα μπάνια περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Μπορείτε να απολαύσετε βρετανική κουζίνα στο The Honor Oak που απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο Se23 Homestay.

Ο ξενώνας βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία, 10 λεπτά οδικώς από το Πάρκο Brockwell. Οι τουρίστες με οικογένειες θα απολαύσουν το Πλανητάριο Peter Harrison, που βρίσκεται σε απόσταση 4,1 χλμ. Forest Hill Methodist Church βρίσκεται επίσης στην περιοχή, 5 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο. Το Se23 Homestay απέχει 750 μέτρα από τον σιδηροδρομικό σταθμό London Honor Oak Park, ενώ το αεροδρόμιο Λονδίνο Σίτι απέχει 30 λεπτά οδικώς.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Se23 Homestay Λονδίνο
Cosy Rooms In London
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy Rooms In London

72 μ από το κατάλυμα
USD 66 USD 59
ανά νύχτα
Stars Luxury Home
Τιμή μόνο για κινητά

Stars Luxury Home

7.0
Καλό 104 σχόλια
2.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 123 USD 111
ανά νύχτα
Sjguesthouse London Single Room A
Τιμή μόνο για κινητά

Sjguesthouse London Single Room A

2.4 χλμ. από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 06:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🕌
      Ποια αξιοθέατα μπορεί να δει κανείς κοντά σε τo ξενοδοχείο Se23 Homestay;
      ΕθΝικό Ναυτικό Μουσείο και Μουσείο Χόρνιμαν ανήκουν στα πιο δημοφιλή αξιοθέατα και απέχουν 15 και 5 λεπτά οδικώς αντίστοιχα από τo ξενοδοχείο Se23 Homestay.
    • 🍹
      Ποια εστιατόρια βρίσκονται δίπλα σε τo ξενοδοχείο Se23 Homestay;
      Μπορεί κανείς να πάει σε Bengal Rasoi και Johnnies 2, που απέχουν 7 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Se23 Homestay.
    • Τι ώρα πρέπει να έρθουμε σε τo ξενοδοχείο Se23 Homestay;
      Οι πελάτες του τo ξενοδοχείο Se23 Homestay μπορούν να εισέρθουν από τις 15:00 μέχρι τις 23:59 και να αναχωρήσουν από τις 06:00 μέχρι τις 11:00.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Se23 Homestay Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο